Kopš 2006. gada Rīgas Detektīvu aģentūra sniedz profesionālus apsardzes un apsardzes pakalpojumus fiziskām un juridiskām personām.

 

 Drošības pakalpojums ietver sākotnējo informācijas vākšanu, kas šķiet nepieciešama augstākās kvalitātes pakalpojuma sniegšanai, proti, lai aizsargātu pret neparedzētām situācijām, negatīva rakstura incidentiem.

Rīgas detektīvu aģentūra savā darbā cenšas maksimāli aizsargāt Klientu dzīvības un veselības drošības ziņā, kā arī viņa ģimenes locekļus, sniegt biznesa drošības pakalpojumus, vispusīgi izpētot un identificējot riskus, vājās vietas, nepilnības..

Visiem Rīgas detektīvu aģentūras darbiniekiem ir profesionāla pieredze, strādājot dažādās tiesībsargājošās struktūrās, tostarp Valsts policijā, LR Iekšlietu ministrijā.

Visiem apsardzes darbiniekiem ir LR Iekšlietu ministrijas Valsts policijas licencēšanas komisijas izsniegts īpašs apsardzes sertifikāts.

 Rīgas detektīvu aģentūras piedāvājumi:

- teritorijas drošības nodrošināšana (objekti, mājas, biroji, mājokļi);

- drošība ēkās un telpās;

- aizsargājamās teritorijas darbinieku, uzņēmumu, apmeklētāju un kravu kontrole;

- apsardze un kravas eskorts;

- naudas, dokumentu un vērtslietu drošība un drošība;

- miesassargu pakalpojumi (visi miesassargi ar īpašu profesionālo apmācību un atbilstošu darba pieredzi);

Katram objektam tiek izstrādāta instrukcija apsardzes ieviešanai, kurā ietverti arī Jūsu ieteikumi un prasības mūsu darbiniekiem (ja tās nav pretrunā ar LR likumiem).

Kvalitatīvu apkalpošanu garantē Rīgas detektīvu aģentūras prezidente Olga Zelika